Wellness&Spa

Otevřeno denně
pondělí až pátek 14,00 – 22,00 hodin
sobota a neděle 10,00 – 22,00 hodin

„Relax a pohoda pro náročné nemusí být vždy drahý špás“

Každý z nás potřebuje z času na čas „vypnout“, „dobít baterky“, nechat se hýčkat.

Přijďte k nám a zažijte i Vy tu pravou a skutečnou „oázu klidu“, nechte se námi hýčkat a starosti všedních dnů nechejte doma. Vytvořili jsme pro Vás místo, kde si skutečně odpočinete, kde klid a relaxace je alfou a omegou našeho snažení.

Ubytovaní hosté mají volný vstup do bazénu a fitness v délce 150 minut.

Návštěvníkům, kteří nejsou ubytováni doporučujeme předchozí telefonickou nebo e-mailovou rezervaci.

Rezervujte pomocí poptávkového formuláře v zápatí stránky  nebo volejte na mobil +420 728 334 433 nebo pevnou linku +420 326 533 888.

VYHŘÍVANÝ BAZÉN

Vyhřívaný krytý bazén 3,5 x 12 m s protiproudem a chrličem nabízí dokonalou relaxaci po dlouhém dni. Teplota vody +28 °C. Po stranách jsou umístěna lehátka, která můžete využít k odpočinku.

WHIRLPOOL

Whirlpool představuje komplexní terapii pro fyzickou a duševní schránku lidského organismu. Odstraňuje stres, uvolňuje a zmírňuje napětí svalů, urychluje zotavení při poškození tkáně, zlepšuje krevní oběh, uvolní páteř a klouby. Teplota vody +36 °C a je určena až pro 4 osoby.

BYLINKOVÁ SAUNA

Bylinková sauna je vhodná především pro jedince, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně a také pro děti. Bylinková sauna je vybavená saunovými elektrickými kamny s lávovými kameny. V prostoru ohřívárny jsou umístěny různé druhy aromatických bylin (mateřídouška, šalvěj, heřmánek, levandule, máta, meduňka, a další bylinky).  Bylinková sauna je vyhřívána na teplotu max.  65°C, kdy tělo není zahříváno tak prudce, takže i pobyt může být delší.

 

 • Teplota: 55 – 65°C
  Vlhkost vzduchu: 25 – 30%
  Doporučená doba pobytu: 15 – 25 minut

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna užívá k ohřevu lidského těla vysoké teploty (80  – 110°C). Za této situace se tělo intenzivně potí a vylučuje ze sebe škodliviny. Nahřívání je nutno střídat s prudkým ochlazováním. Tyto cykly je potřebné prostřídat několikrát. Zpravidla si každý dobu strávenou v sauně přizpůsobuje vlastním pocitům, avšak maximální doporučená doba strávená v sauně je 15- 20 minut. Finská lázeň slouží ke zvyšování obranyschopnosti organismu a k vylučování škodlivých látek ven z těla.

Indikace:

Detoxikace organismu, celkové uvolnění pohybového aparátu, poruchy krevního tlaku, posilování imunity, prevence proti chřipce a nachlazení, doplňková kúra při hubnutí, revmatismus …

 

 • Teplota: 80 – 100°C
  Vlhkost vzduchu: 12%
  Doporučená doba pobytu: 15 – 20 minut

TURECKÁ PARNÍ LÁZEŇ

Parní sauna se pyšní vlhkostí až stoprocentní. Její teplota je nižší, pohybuje se kolem 45°C. Účinek parní sauny lze umocnit užitím různých bylin či éterických olejů. Horká pára je vhodná při onemocněních dýchacích a revmatických potížích, zlepšuje prokrvení pokožky a zároveň ji čistí – působí na akné, celulitidu apod. Je doporučována při léčbě i prevenci astmatu, revmatismu, nachlazení, atp. Jedná se o dobrý způsob relaxace a odpočinku.

 

 • Teplota: 42 – 45°C
  Vlhkost vzduchu: 100%
  Doporučená doba pobytu: 15 – 25 minut

AKTIVNÍ ODPOČINEK

Udržujte se ve formě i během pohodového odpočinku v našem hotelu. Posilovna je k dispozici nejen pro hotelové hosty. Posilovna je vybavena běhacím pásem, cyklotrenažerem, crossovým trenažerem, posilovací věží, lavicí a dalšími pomůckami pro cvičení.

 

KURTY

Nejen hoteloví hosté si mohou zahrát tenis, volejbal, nohejbal či jinou hru na některém z našich kurtů. Na oba kurty byly použity špičkové materiály jako DecoTurf a umělá tráva, které v současné době patří mezi nejoblíbenější díky svým výborným hracím vlastnostem. Oba dva povrchy jsou vhodné jak pro profesionální hru, tak pro rekreační hru.

 

PÉTANQUE

Pokud chcete volnější a klidnější formu sportu, můžete si zahrát pétanque v našem zámecké parku. Připraveno je pro Vás hřiště na pétanque, které se nachází uprostřed zahrady. Spojte odpočinek se sportem.

Balíčky

Romantický balíček

Romantika pro 2.

Wellness balíček

Zasloužená relaxace.

Degustační balíček

Ideální dárek pro své nejbližší.