Wellness&Spa

Otevřeno denně
pondělí až pátek 14,00 – 22,00 hodin
sobota a neděle 10,00 – 22,00 hodin

„Relax a pohoda pro náročné nemusí být vždy drahý špás“

Každý z nás potřebuje z času na čas „vypnout“, „dobít baterky“, nechat se hýčkat.

Přijďte k nám a zažijte i Vy tu pravou a skutečnou „oázu klidu“, nechte se námi hýčkat a starosti všedních dnů nechejte doma. Vytvořili jsme pro Vás místo, kde si skutečně odpočinete, kde klid a relaxace je alfou a omegou našeho snažení.

Ubytovaní hosté mají volný vstup do bazénu a fitness v délce 150 minut.

Návštěvníkům, kteří nejsou ubytováni doporučujeme předchozí telefonickou nebo e-mailovou rezervaci.

Vstup do wellness mimo otevírací dobu je možný po předchozí rezervaci v předstihu nejméně 1 den.

Rezervujte pomocí poptávkového formuláře v zápatí stránky  nebo volejte na číslo +420 728 334 433.

VYHŘÍVANÝ BAZÉN

Vyhřívaný krytý bazén 3,5 x 12 m s protiproudem a chrličem nabízí dokonalou relaxaci po dlouhém dni. Teplota vody +28 °C. Po stranách jsou umístěna lehátka, která můžete využít k odpočinku.

WHIRLPOOL

Whirlpool představuje komplexní terapii pro fyzickou a duševní schránku lidského organismu. Odstraňuje stres, uvolňuje a zmírňuje napětí svalů, urychluje zotavení při poškození tkáně, zlepšuje krevní oběh, uvolní páteř a klouby. Teplota vody +36 °C a je určena až pro 4 osoby.

BYLINKOVÁ SAUNA

Bylinková sauna je vhodná především pro jedince, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně a také pro děti. Bylinková sauna je vybavená saunovými elektrickými kamny s lávovými kameny. V prostoru ohřívárny jsou umístěny různé druhy aromatických bylin (mateřídouška, šalvěj, heřmánek, levandule, máta, meduňka, a další bylinky).  Bylinková sauna je vyhřívána na teplotu max.  65°C, kdy tělo není zahříváno tak prudce, takže i pobyt může být delší.

 

 • Teplota: 55 – 65°C
  Vlhkost vzduchu: 25 – 30%
  Doporučená doba pobytu: 15 – 25 minut

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna užívá k ohřevu lidského těla vysoké teploty (80  – 110°C). Za této situace se tělo intenzivně potí a vylučuje ze sebe škodliviny. Nahřívání je nutno střídat s prudkým ochlazováním. Tyto cykly je potřebné prostřídat několikrát. Zpravidla si každý dobu strávenou v sauně přizpůsobuje vlastním pocitům, avšak maximální doporučená doba strávená v sauně je 15- 20 minut. Finská lázeň slouží ke zvyšování obranyschopnosti organismu a k vylučování škodlivých látek ven z těla.

Indikace:

Detoxikace organismu, celkové uvolnění pohybového aparátu, poruchy krevního tlaku, posilování imunity, prevence proti chřipce a nachlazení, doplňková kúra při hubnutí, revmatismus …

 

 • Teplota: 80 – 100°C
  Vlhkost vzduchu: 12%
  Doporučená doba pobytu: 15 – 20 minut

TURECKÁ PARNÍ LÁZEŇ

Parní sauna se pyšní vlhkostí až stoprocentní. Její teplota je nižší, pohybuje se kolem 45°C. Účinek parní sauny lze umocnit užitím různých bylin či éterických olejů. Horká pára je vhodná při onemocněních dýchacích a revmatických potížích, zlepšuje prokrvení pokožky a zároveň ji čistí – působí na akné, celulitidu apod. Je doporučována při léčbě i prevenci astmatu, revmatismu, nachlazení, atp. Jedná se o dobrý způsob relaxace a odpočinku.

 

 • Teplota: 42 – 45°C
  Vlhkost vzduchu: 100%
  Doporučená doba pobytu: 15 – 25 minut

AKTIVNÍ ODPOČINEK

Udržujte se ve formě i během pohodového odpočinku v našem hotelu. Posilovna je k dispozici nejen pro hotelové hosty. Posilovna je vybavena běhacím pásem, cyklotrenažerem, crossovým trenažerem, posilovací věží, lavicí a dalšími pomůckami pro cvičení.

 

KURTY

Nejen hoteloví hosté si mohou zahrát tenis, volejbal, nohejbal či jinou hru na některém z našich kurtů. Na oba kurty byly použity špičkové materiály jako DecoTurf a umělá tráva, které v současné době patří mezi nejoblíbenější díky svým výborným hracím vlastnostem. Oba dva povrchy jsou vhodné jak pro profesionální hru, tak pro rekreační hru.

 

PÉTANQUE

Pokud chcete volnější a klidnější formu sportu, můžete si zahrát pétanque v našem zámecké parku. Připraveno je pro Vás hřiště na pétanque, které se nachází uprostřed zahrady. Spojte odpočinek se sportem.

FOTOGALERIE

[Best_Wordpress_Gallery id=“8″ gal_title=“Wellness“]

Balíčky

Romantický balíček

Romantika pro 2.

Wellness balíček

Zasloužená relaxace.

Degustační balíček

Ideální dárek pro své nejbližší.

Kontakty

New Art Consulting, s.r.o.
Dlouhá Lhota 1, 263 01 Příbram