Zámecký park

Motto:

„Lidé pěstují pět tisíc růží v jedné zahradě, a přece nenalézají to, co hledají…“ (Antoine de Saint-Exupéry, Malý princ)

 

Nám se takové zákoutí podařilo nalézt a pro Vás připravit, je to skutečná oáza snů, relaxace, sportu, meditace a romantiky. Přijďte nás navštívit a přesvědčíte se, že Zámecký park hotelu Zámek Panství Dlouhá Lhota je vskutku magickým místem na Zemi.

Současná podoba Zámeckého parku je výsledkem citlivé renovace Zámku a jeho okolí – našim cílem bylo vrátit parku jeho původní podobu a účel, zachránit vzácné stromy a současně vytvořit místo umožňující zábavu a relaxaci i lidem 21. století.

Náš park je ideální pro konání svatebních obřadů v naší kapli, případně pod širým nebem.

V letních měsících jsme připraveni nabídnout svatební hostinu pod širým nebem či ve stanu.

Pro milovníky sportu máme přichystáno tenisové hřiště se skutečně profesionálním povrchem (je shodný s povrchem, na němž se hraje slavné US Open), na své si přijdou i příznivci patanque, volejbalu, nohejbalu, fotbálku a dalších míčových her.

Park svou krásou, kde se snoubí prvky zahradní architektury s původními stromy, cestičkami a vkusně rozmístěnými historickými lavičkami, altánky a houpačkami přímo vybízí k romantické procházce v zásadě v libovolnou denní dobu – na své cestě můžete meditovat v naší svatyni (» Svatyně «), případně navštívit naši kapli – nebo jen tak bloumat a snít…

Balíčky

Romantický balíček

Romantika pro 2.

Wellness balíček

Zasloužená relaxace.

Degustační balíček

Ideální dárek pro své nejbližší.